Patarimai

Atraskite Lietuvos marias

Kuršių, Kauno, Kupiškio, Antalieptės, Elektrėnų ir Bubių. Taip pavadintos yra lietuviškosios marios, kurių, pasirodo, turime šešias. Panaršiusi atmintyje ir tinklaraštyje suskaičiavau, kad esu buvusi net prie penkių iš jų – savaip unikalių, be išimties džiuginančių gražiais vaizdais, turinčių atsiradimo istorijas ir vertų aplankyti. Dalinuosi savomis marių rekomendacijomis.

KURŠIŲ MARIOS

Tikriausiai daugeliui geriausiai žinomos ir labiausiai pažįstamos. Po vienos išvykos į Mažąją Lietuvą gimė įrašas apie mažuosius laivų uostus, kurių ne vieną galima rasti Kuršių marių pakrantėje.

ELEKTRĖNŲ MARIOS

Gražiai sutvarkyta, pėstiesims pritaikyta jų pakrante galima pasimėgauti atvykus į Elektrėnus.

ANTALIEPTĖS MARIOS

Jų pakrantėmis driekiasi Šventosios aukštupio pažintinė pėsčiųjų trasa. Suformavus šias marias jose “paskendo” net 26 ežerėliai.

KUPIŠKIO MARIOS

Jose plūduriuoja Uošvės liežuvis – gražioji, žalioji, pasivaikščioti labai tinkama sala.

KAUNO MARIOS

Didžiausias dirbtinis vandens telkinys Lietuvoje. Smėlingi krantai, atodangos ir skardžiai, piliakalniai ir net konglomeratai – visko pilna prie šių marių. Tinklaraštyje paskaityti galite net kelias istorija, kaip pakrantėmis vaikštinėjau ir ką pamačiau bit.ly/LaumenuTakas , bit.ly/ZiegzdriuTakas

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading