Patarimai

5 Latvijos pilys vertos aplankyti

Penkios pilys, kurias aplankiau praėjusią vasarą Latvijoje ir jums rekomenduoju. Dalis jų – statytos dar viduramžiais, tad iš dalies jau virtusios gruvėsiai, iš dalies atstatytos. Lietuviai senovėje pilis rentė savo krašto gynybai. Tuo tarpu Latvijoje yra išlikę nemažai pilių, kurias statė ir jose gyveno bei kovėsi vokiečių Livonijos ordino kariai. Taip, tikėtina, kad iš jų jie keliaudavo siaubti Lietuvos ir kitų aplinkinių kraštų. Tačiau tai praeitis, o dabar labai įdomu panaršyti po senųjų statinių koridorius, buvusias menes, pakilti į bokštus. Kaip romantiškai viduramžių pilių likučiai beatrodytų, grįžti į senus laikus ir gyventi tokioje pilyje nenorėčiau – ten karaliavo prieblanda, šaltis ir drėgmė.

CĖSIŲ VIDURAMŽIŲ PILIS

BAUSKĖS PILIS

SENOJI IR NAUJOJI SIGULDOS PILYS

TURAIDOS PILIS

Avatar photo

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau šešerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms po Lietuvą įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia Lietuva yra graži.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį keliauju ne tik keturiais ratais, ją tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading