Taku prie Germanto ežero

Germantas – ežeras, raibuliuojantis pačioje Telšių pašonėje. Telšiškiai myli savo vandens telkinius ir nori prie jų gražiai ir įdomia leisti laiką, dėl to yra puikiai sutvarkę jų aplinką. Prie Germanto lankytojams sudarytos sąlygos ne tik pagulinėti, tačiau ir turiningai pasivaikčioti.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Šalia ežero yra įrengta gan erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kur priglaudėme savo transporto priemonę. Ežerą ir aikštelę padės rasti šios vietos koordinatės 55.980676, 22.159545.

Išlipusius iš automobilio mus pasitiko plati ežero panorama (pats ežeras yra 924 ha ploto), kuria galėjome grožėtis nuo kalvotos pakrantės viršaus. Apsidairę supratome, kad vaikščioti čia bus visai smagu – tvarkingi takeliai, supynės, skulptūros paįvairino miškingą Germanto krantą.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Keliavome kranto linija vingiuojančiu taku, stebėjome vandenį ir apžiūrėjome pakeliui aptiktas skulptūras (šaltinėlį čia saugo velnias), peskaitėme infomacines lentas, užlipome į apžalgos aikštelę, į ežero gilumą nuvedė mus ilgas lieptas.

Prie Germanto ežero dar yra apmąstymų aikštelė su lauko akmenų energetiniu labirintu, meditacijos nameliai, ugnies pojūčių vietą.

Jei pasivaikščiojimo ežero pakrante negana, galima sukti į miško takus, vedančius link kito – Ilgio – ežero. Prie jo irgi labai smagu pabūti – apie tai rašiau čia: APLINK ILGIO EŽERĄ.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Informacija apie gražiausias lankytinas Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje. Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.