Lankytini objektai

Taku prie Germanto ežero

Germanto ežeras

Germantas – ežeras, raibuliuojantis pačioje Telšių pašonėje. Telšiškiai myli savo vandens telkinius ir nori prie jų gražiai ir įdomia leisti laiką, dėl to yra puikiai sutvarkę jų aplinką. Prie Germanto lankytojams sudarytos sąlygos ne tik pagulinėti, tačiau ir turiningai pasivaikčioti.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Šalia ežero yra įrengta gan erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kur priglaudėme savo transporto priemonę. Ežerą ir aikštelę padės rasti šios vietos koordinatės 55.980676, 22.159545.

Išlipusius iš automobilio mus pasitiko plati ežero panorama (pats ežeras yra 924 ha ploto), kuria galėjome grožėtis nuo kalvotos pakrantės viršaus. Apsidairę supratome, kad vaikščioti čia bus visai smagu – tvarkingi takeliai, supynės, skulptūros paįvairino miškingą Germanto krantą.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Keliavome kranto linija vingiuojančiu taku, stebėjome vandenį ir apžiūrėjome pakeliui aptiktas skulptūras (šaltinėlį čia saugo velnias), peskaitėme infomacines lentas, užlipome į apžalgos aikštelę, į ežero gilumą nuvedė mus ilgas lieptas.

Prie Germanto ežero dar yra apmąstymų aikštelė su lauko akmenų energetiniu labirintu, meditacijos nameliai, ugnies pojūčių vietą.

Jei pasivaikščiojimo ežero pakrante negana, galima sukti į miško takus, vedančius link kito – Ilgio – ežero. Prie jo irgi labai smagu pabūti – apie tai rašiau čia: APLINK ILGIO EŽERĄ.

Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras Germanto ežeras

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading