Per valandą po Europą Lietuvoje

Rojus, Mergalaukis, Veršiai, Bezdonys, Purnuškės, Santaika, Vienragiai… Tai tik keletas smagių, keistų, netikėtų Lietuvos vietų pavadinimų, kuriuos, lekiant šalies keliais keleliais, pakelės ženkluose gali “pagauti” žvitri akis. Daugybę dažnai nusišypsoti privertusių pavadinimų teko ir mums matyti, tačiau kai automobilis gražiai įsibėgėjęs, ženklas su miestelio ar kaimelio pavadinimu tik pralekia pro šalį  ir… nesustoji jo užfiksuoti.

Dėl to vieną dieną išvykome į netikėtų vietų pavadinimų medžioklę. O tiksliau nusprendėme trumpai pakeliauti po…. Europą ir aplankyti Veneciją, Londoną, Šveicariją ir Paryžių. Juos suradome ir “susirinkome” vos per valandėlę, nes visi šie miesteliai yra Jonavos rajone ir ne taip toli vienas nuo kito. Šį kartą pačių netikėtai pavadintų vietų nelankėme, smagumas buvo rasti miestelio pavadinimą žymintį ženklą ir prie jo nusifotografuoti.

Tad jeigu norite fotosesijos Europoje, štai jums koordinatės:

Venecija – 55.064000, 24.373000.

Venecija Lietuvoje

Šveicarija – 55.037733, 24.268243.

Šveicarija Lietuvoje

Paryžius –  55.044946, 24.233335.

Paryžius Lietuvoje

Londonas – 55.020295, 24.177467.

Londonas Lietuvoje

Keliavome iš Vilniaus, tad pradėjome nuo Venecijos, o Londonas mums buvo paskutinis maršrute. Smagios Jums kelionės ir fotosesijos.

Tiesa, jei keliausite šiuo maršrutu, rekomenduoju užsukti ir į tame regione esančią Dumsių miško žemyninę kopą. Apie ją paskaitykite čia ŽEMYNINĖ KOPA DUMSIŲ MIŠKE.

Informacija apie gražiausias lankytinas Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje. Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading