Lankytini objektai

Kauno santaka

Kauno santaka

Kauno santaka. O tiksliau – vieta, kurioje susitinka dvi didžiausios Lietuvos upės – Neris ir Nemunas. Ties Kaunu Neris įteka į Nemuną ir pastarasis, išplatėjęs bei sustiprėjęs, visus savo vandenis išplukdo į Kuršių marias. Neris yra vena iš 180 Nemuno intakų.

Kauno santaka

Kauno santaka – įspūdingai vaizdinga vieta, sulaukianti tiek kauniečių, tiek miesto svečių dėmesio. Nukeliauti jos apžiūrėti mus įkvėpė visai neseniai aplankyta kita – Akmenos ir Jūros upių – santaka (apie šią vietą rašiau čia – AKMENOS IR JŪROS SANTAKA). Iki tol niekada nesilankę santakose, supratome, kad tai yra dėmesio vertas gamtos reiškinys.

Kauno santaka

Atkeliavę į Kauną, tiesiu taikymu nuvažiavome prie Kauno pilies, kur aikštelėje palikę automobilį, patraukėme į šalia esantį Santakos parką. Būtent viename šio parko pakraštyje tyvuliuoja dviejų upių santaka.

Kauno santaka

Pasakojama, jog kadaise čia stovėjo kunigaikščio Kunarijaus pilis, nuo kurios ir prasidėjo Kauno miesto istorija.

Kauno santaka

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading