Lankytini objektai

Akmenos ir Jūros santaka

Juros ir Akmenos santaka

Santaka – tai vieta, kurioje į vieną susijungia dvi upės ir tolyn savo vandenis plukdo jau kaip viena, daug platesnė ir galingesnė. Jei keliausite po Žemaitijoje esantį Pagramančio regioninį parką, būtinai aplankykite ten esančią dviejų upių – Akmenos ir Jūros – susiliejimo vietą.

Juros ir Akmenos santaka

Santaką rasite Pagramančio miestelyje, Pagramančio regioninio parko direkcijos pastato pašonėje (vietos koordinatės 55.351301, 22.229801).

Juros ir Akmenos santaka

Juros ir Akmenos santaka

Mediniais laiptukais patogu nusileisti skardžiu žemyn prie Santakos kranto. Upių susijungimo vietoje nėra labai gilu (bent jau mūsų lankymosi laiku vandens nebuvo daug ir jis buvo labai šiltas), tad galima ir smagiai pabraidyti. Vieta nuostabiai graži – nuo skardžio viršaus matosi visas Santakos vaizdas, apačioje – žali meldai ir juose žaidžiantys laumžirgiai, medžiais apaugę krantai, akmenuotos upių vagos.

Juros ir Akmenos santaka

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading