Lankytini objektai

Gariūnų regykla

Gariunu regykla

Neries vingių apglėbta, Panerių kalvose pasislėpusi Gariūnų regykla nėra labai žinoma ir tokia populiari kaip kitos vilnietiškosios. Nepaisant to, nuo jos aukštumų atsiveria stulbinanti, toli besitęsianti miesto panorama: po kojomis nusidriekia platus upės slėnis, tolumoje dangų remia televizijos bokšto smailė, matyti ant kalvų draugiškai susiglaudę Lazdynų mikrorajono daugiabučiai.

Pasukus galvą į kitą pusę pasimato Gariūnų vaizdai. Kaskart autombiliu važiuodama nuo Gariūnų link Vakarinio aplinkkelio mesdavau žvilgsnį į po dešine besidriekiantį slėnį, pavasarį sužvilgantį šviežia žaluma, o rudenį nusidažantį ryškiomis spalvomis. Būtent visą šį slėnį, tik iš kitos pusės, atveria Gariūnų regykla. Nuo jos matomame vaizde tiek daug detalių, kad jas betyrinėjant nepastebimai gali ir valanda prabėgti.

Regyklą šią mes priėjome klajodami Panerių miško takais, kalnais, kalneliais. Tačiau ją galima privažiuoti ir automobiliu. Vietos koordinatės 54.660970, 25.171105. Užsukite pasigrožėti, nes nuotraukos net pusės gyvai pamatomo grožio neatskleidžia ir pajuntamos erdvės neperteikia.

Gariunu regykla

Gariunu regykla

Gariunu regykla

Gariunu regykla

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading