Pėsčiųjų takai

Naujiena: Kačerginės kraštovaizdžio pažintinis takas

Kačerginės pažintinis takas

Kačerginės kraštovaizdžio pažintinis takas – kol kas pats jauniausias Lietuvoje, lankytojams atvertas 2023 metų antroje pusėje. Įrengtas šalia dviračių tako vedančio iš Kačerginės link Zapyškio. Trumputis, apie kilometrą ilgio. Su apžvalgos ratu, informacinėmis stotelėmis.

Geriausia tako dalis – vaizdai į Nemuną ir kitą jo krantą. Bei žiūronai. Per juos galima iš arti stebėti pakrantėse tupinčius paukščius. Ir kitoje pusėje esančiose sodybose šašlykus kepančius poilsiautojus. keliaudami taku rasite ir daug informacinių lentelių, pasakojančių apie apylinkėse augančius augalus, čia gyvenančius paukščius bei kitas įdomias istorijas.

Nemuno krantų gamta ties Kaunu man labai graži, tad džiugu, kad atsirado čia naujas takas.

Prie tako nėra kur patogiai palikti automobilio, rekomenduoju jį palikti pačioje Kačerginėje ir dviračių taku iki apžvalgos rato ateiti pėsčiomis. Gal kam pasirodys ir nepatogu, tačiau drauge tai proga ir po jaukiąją Kačerginę pasivaikščioti.

Beje, jei esate labai aktyvūs ir šio trumpo tako jums pasirodys per mažai, siūlau nukeliauti į priešingą Kačerginės pusę, kur rasite jaukiu pušynu vingiuojantį Šaltinių takas bei Pyplių piliakalnį (Pyplių piliakalnis ir takas Nemuno pakrante ), nuo kurio atsiveria gražus vaizdas į Nemuno ir Nevėžio santaką. Mėgstu šią vietą.

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading