Lankytini objektai

Gatvės meno meka – Marijampolė

Marijampole

Beveik dvidešimt spalvingų piešinių puošia mažo Lietuvos miesto – Marijampolės – namų fasadus. Jau ne vienerius metus menininkai iš viso pasaulio atkeliauja į šį gražų miestelį ir jame palieka savo meno kūrinius. Menininkų pleneras Marijampolėje buvo ir šiais metais. Per TV pamatę reportažą apie jį, nusprendėme, kad būtinai reikia nukeliauti ir visus piešinius “sumedžioti”.

Marijampole

Pirmas dalykas, kurį padarėme atvykę į Marijampolę, užsukome į turistų informacijos centrą. Nenorėjome tiesiog blaškytis po miestą su viltimi, kad pakeliui rasime visus piešinius. 🙂 Centro darbuotoja ne tik davė lankstinuką su informacija, kur koks paveikslas yra, tačiau nupasakojo, kurie namai buvo išpiešti ir šiais metais (jie dar nebuvo sužymėti lankstinuke).

Taigi, pažiūrėkite video įrašą, kaip mums sekėsi mūsų gatvės meno “medžioklė”. Drauge pamatysite, kokia tvarkinga ir daili yra Marijampolė. Ir būtinai nuvažiuokite viską pamatyti savomis akimis.

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading