Gatvės meno meka – Marijampolė

Beveik dvidešimt spalvingų piešinių puošia mažo Lietuvos miesto – Marijampolės – namų fasadus. Jau ne vienerius metus menininkai iš viso pasaulio atkeliauja į šį gražų miestelį ir jame palieka savo meno kūrinius. Menininkų pleneras Marijampolėje buvo ir šiais metais. Per TV pamatę reportažą apie jį, nusprendėme, kad būtinai reikia nukeliauti ir visus piešinius “sumedžioti”.

Marijampole

Pirmas dalykas, kurį padarėme atvykę į Marijampolę, užsukome į turistų informacijos centrą. Nenorėjome tiesiog blaškytis po miestą su viltimi, kad pakeliui rasime visus piešinius. 🙂 Centro darbuotoja ne tik davė lankstinuką su informacija, kur koks paveikslas yra, tačiau nupasakojo, kurie namai buvo išpiešti ir šiais metais (jie dar nebuvo sužymėti lankstinuke).

Taigi, pažiūrėkite video įrašą, kaip mums sekėsi mūsų gatvės meno “medžioklė”. Drauge pamatysite, kokia tvarkinga ir daili yra Marijampolė. Ir būtinai nuvažiuokite viską pamatyti savomis akimis.

Informacija apie gražiausias lankytinas Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje. Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.