Patarimai

Mano 5 atradimai Lietuvoje 2023 metais

Kačerginės pažintinis takas

Keliaudama po Lietuvą labiausiai mėgstu atrasti dar neatrastas vietas. Kuo daugiau po šalį keliauju, tuo mažiau tokių vietų lieka, tad visada džiaugiuosi, kai mūsų krašte įrengiami nauji lankytini objektai arba, būna, po remonto senosios vietos atgimsta visai kitaip atrodydamos. Dalinuosi savo penkiais, labiausiai patikusiais praėjusių metų atradimais Lietuvoje.

KAČERGINĖS KRAŠTOVAIZDŽIO PAŽINTINIS TAKAS

Nors ir neilgas, šis pažintinis takas vingiuoja gražia Nemuno pakrante. Tako akcentas – apžvalgos ratas. O pro įrengtus žiūronus vasarą labai įdomu stebėti upės krantus nutūpusius paukščius.

PAGRAMANČIO APŽVALGOS BOKŠTAS

Pagramančio apžvalgos bokštas, leidžiantis iš dvylikos metrų aukščio apžvelgti Akmenos ir Jūros upių santaką, vos atvertas turistams, tapo viena iš populiariausių vasaros lankytinų vietų.

KURŠĖNŲ PĖSČIŲJŲ TILTAS

Ar žinote, kad Kuršėnai turi labai modernų, išskirtinės architektūros pėsčiųjų tiltą?

DŪKŠTŲ ĄŽUOLYNO TAKAS

Dūkštų ąžuolyno takas, kadaise pilnas medinių senovinius lietuvių dievus vaizduojančių skulptūrų, po remonto radikaliai pasikeitė.

NAUJI PIEŠINIAI ANT SIENŲ MARIJAMPOLĖJE

Marijampolė yra miestas – galerija po atviru dangumi, pilnas gražiausių piešinių, nupieštų ant namų sienų. Kiekvieną vasarą ši “galerija” papildoma naujais meno kūriniais, tad į Marijampolę galima keliauti kasmet ir kaskart rasi ką naujo pamatyti ir kuo pasigrožėti.

Trakai

Diana Gedeikytė-Jakutienė

Esu Diana - kelionių po Lietuvą (ir ne tik) tinklaraščio www.checkinlithuania.com autorė. Tinklaraštį kuriu jau aštuonerius metus ir jis pilnas mano rekomendacijų, kur keliauti ir ką įdomaus pamatyti Lietuvoje bei pasaulyje. Rašau apie tai, ką pati atrandu, savo akimis pamatau ir man patinka. Kurdama tinklaraštį ir dalindamasi jame savo atradimais labai tikiuosi kelionėms įkvėpti ir kitus, noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų aktyviai ir pažintų savo kraštą, pamatytų, kokia graži yra Lietuva ir koks įdomus visas pasaulis.

www.checkinlithuania.com nugula ir mano sukurti maršrutai, skirti keliavimui po Lietuvą automobiliu.

Po mūsų šalį ir užsienyje keliauju ne tik keturiais ratais, pasaulį tyrinėju ir žygiuodama. Tad tinklaraštyje rasite ir mano žygių istorijų.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Informacija apie gražiausias Lietuvos vietas - jūsų pašto dėžutėje.

Palikite savo el. pašto adresą ir pirmieji sužinosite, ką naujo ir įdomaus mes atradome ir siūlome aplankyti.

Loading